Bizi Arayın : 0 212 970 20 41 - Mail info@itbc.com.tr

Bilişim Danışmanlığı

ITBC Bilişim olarak, planlama, proje yönetimi, sistem analiz ve tasarımı, optimizasyon, kurulum ve test/bakım alanları başta olmak üzere, iş ortaklarımıza ve bilgi sistemleri üreticilerine bilişim danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Bilişim Danışmanlığı kapsamında sunduğumuz hizmetlerimiz, bulut bilişim danışmanlığı, sistem danışmanlığı ve dış kaynak personel temini hizmeti olarak üç alanda toplanmaktadır.

Bulut Bilişim Danışmanlığı;
İşletmelerin, genel, özel veya hibrit bulut ile tanışması için gerekli analiz çalışması ile başlamaktadır. Herhangi bir bilgi teknolojisi yatırımı bulunmayan, farklı merkezlerde, farklı platformlardaki cihazlara veya yazılımlara sahip işletmeler, işlerini buluta taşıyarak daha güçlü, kesintisiz, "kullandığın kadar öde" mantığı ile daha az maliyetli ve yüksek verimli bir hizmet almaktadırlar.

Sistem Danışmanlığı;
Tüm gerekli yazılım ve donanım ihtiyaçlarını analiz etmek, teknik destek ve sürekli bakım, PC ve çevre birimlerinin kurulumu, sunucu ve ağ donanımları kurulum ve yapılandırılması, ağ ve güvenlik sistemlerinin konfigurasyonu ve yedekleme hizmetlerini içermektedir.

Dış Kaynak (OutSource) Personel Temini hizmeti kapsamında;
ITBC Bilişim olarak, iş ortaklarımızın bilgi teknolojileri alanındaki teknik personel ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Talep edilen uzmanlığa ve deneyime sahip personel, orta veya uzun dönemde kiralanmakta ve böylelikle işletmelerin personel seçiminde aldığı riskler azalmakta, işe alım süreleri kısaltmakta ve işletmeler temel faaliyetlerine odaklanmaktadırlar.