Bizi Arayın : 0 212 970 20 41 - Mail info@itbc.com.tr

ITBC Bilişim, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri olarak işletmelere yüksek verimlilikte hizmet sunmayı ve çözüm üretmeyi hedefleyerek kurulmuş, alanında başarılı ve yenilikçi bir teknoloji firmasıyız. Anahtar teslim özel yazılım geliştirme, kurumsal veya genel katılıma açık bilişim eğitimleri ve bilişim danışmanlığı alanlarında, uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

İş ortaklarımızın ve işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik, uzman kadromuz ile, en güncel teknolojileri kontrol ederek, web, masaüstü, mobil çözümler ile platfomrdan bağımsız, özel yazılımlar geliştirmekteyiz. Anahtar teslim özel yazılım geliştirme hizmeti; projeye en uygun teknoloji ve yazılım geliştirme mimarisinin seçildiği, proje sahibi iş ortağı veya işletmenin süreki olarak projenin içerisinde yer aldığı dinamik bir süreç olarak planlanmaktadır.

ITBC Akademi çatısı altında ise, kadromuzda bulunan uzman eğitmen kadromuzun sektör deneyimlerini ve bilişim alanındaki bilgi birikimlerini iş ortaklarımız ile paylaşmak amacıyla düzenli olarak kurumsal eğitimleri organize etmekteyiz. Eğitim alanında uzun yıllar tecrübe kazanmış eğitmen kadromuzla, eğitim taleplerinizi karşılıyor, eğitim ihtiyaçlarınız analiz edilip hazırlamış olduğumuz eğitim planı dahilinde kurumsal bilişim eğitimleri düzenliyoruz. Aynı zamanda ITBC Akademi olarak bireysel katılıma açık olan bilişim eğitimleri ile bilişim sektöründe yer almak isteyen kişiler için proje bazlı bireysel bilişim eğitimleri organize ediyoruz. Böylelikle bilişim sektörünün en büyük ihtiyaçlarından biri olan nitelikli işgücüne katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Geliştirdiğimiz her projeden, ürettiğimiz her çözümden kazandığımız deneyim ile sunduğumuz bilişim danışmanlığı hizmeti, temel faaliyetlerimizden birisidir. Bulut Bilişim, Sistem Danışmanlığı, Dış kaynak (outsource) personel kiralama gibi başlıca danışmanlık alanları bilişim danışmanlığı hizmetimiz kapsamında değerlendirilmektedir.

ITBC Bilişim olarak ekibimizde yer alan nitelikli proje ekibi tarafından geliştirilen paket yazılımlar, işletmeler için, sekötrel bazda hazırlanmış olup hızlı ve standart çözümler sunmaktadır. Aylık veya yıllık abonelik sisteminde, bulut altyapısı ile çalışan yazılımlar maliyet faydasının yanında, hızlı, esnek ve kesintisiz bir hizmet sağlamaktadır.

Yeteneklerimiz

Web Teknolojileri

100%

Moil Yazılım Çözümleri

90%

Nesnelerin İnterneti

70%

Bulut Bilişim

75%

Oyun Programlama

60%