Bizi Arayın : 0 212 970 20 41 - Mail info@itbc.com.tr

Yazılım Geliştirme

ITBC olarak ana hedefimiz, işletmelere özel, hızlı, ekonomik ve anahtar teslim yazılım çözümleri üretmek olarak belirlenmiştir.

İş akışlarının eksiksiz analiz edilmesi ile başlayan yazılım geliştirme süreci optimum teknolojiler seçilerek, güncel, güçlü, dinamik ve esnek altyapıya sahip yazılımların geliştirilmesi ile devam etmektedir. Dünya genelinde kabul görmüş yazılım geliştirme metadolojilerinden faydalanarak geliştirdiğimiz yazılım çözümleri, ilgili test ve hata ayıklama işlemlerinin ardından hem teknik kullanım hem de son kullanıcı için hazırlanan dökümantasyon ile birlikte teslim edilmektedir. Teslim anından itibaren destek hizmetimiz devreye girmekte ve değişen tüm süreçler hızla yazılıma uygulanmaktadır.

Başta Microsoft.NET ve JAVA EE olmak üzere,bir çok farklı platformada uygulama geliştirme tecrübesine sahip yazılım ekibimiz, web veya masaüstü uygulamaları, mobil uygulamalar (Android, IOS ve hibrit çözümler), oyun geliştirme ve oyunlaştırma projeleri üretmektedir. Geliştirmekte olduğumuz her proje uçtan uca bir süreç olarak tasarlanmakta ve taahüt edilen zamanda teslim edilmektedir.