Bizi Arayın : 0 212 970 20 41 - Mail info@itbc.com.tr

Kurumsal Bilişim Eğitimleri

ITBC Akademi bünyesindeki eğitim kadromuz, sektörde geliştirilen projelerde görev alan ve aynı zamanda eğitim alanında tecrübeli uzmanlardan oluşmaktadır.Bu sayede, uzman eğitim kadromuz, hem sektör projelerinden kazandığı deneyimini, hem de eğitim alanındaki bilgi ve birikimini kurumsal veya genel katılıma açık bilişim eğitimleri aracılığıyla paylaşmaktadır.

Kurumsal bilişim eğitimleri kapsamında, işletmelerin eğitim ihtiyacı belirlenmekte, bu ihtiyaca yönelik hazırlanan eğitim içerikleri onaya sunulmaktadır. Onaylanan eğitim içeriği uzman eğitmenlerimiz tarafından ITBC Akademi bünyesinde veya işletmelerin kendi merkezlerinden gerçekleştirilmektedir. Eğitim sonunda yaptığımız değerlendirme anketi ile memnuniyet raporu, teknik değerlendirme sınavı ile de katılımcılar için fayda raporu hazırlanmaktadır.

Genel katılıma açık eğitimler ise, bilişim sektörünün en fazla ihtiyaç duyduğu alanlarda düzenenlenen tüm katılımcılara açık eğitimlerdir. Eğitim kadromuzun uygulama ağırlıklı ve katılımcılara deneyim kazandırmayı hedefleyerek hazırladığı eğitim içeriklerimiz, teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli güncellenmektedir.

ITBC Akademi bünyesinde gerçekleştirdiğimiz eğitimler sonucunda, tüm katılımcılara katılım sertifikası, eğitim sonunda yapılan proje çalışmasında başarılı olan katılımcılara ise başarı sertifikası verilmektedir. Ayrıca eğitim sonunda katılımcılarımız, katıldıkları eğitimle ilgili uluslararası geçerlililiği olan sınavlara yönlendirilmektedir.